DRANPOL

Producent sztachet płaskich i profilowanych

Ogrodzenia gabionowe

Proponujemy NOWOŚĆ na polskim rynku - nowoczesne systemy ogrodzeń z koszy gabionowych wypełnionych kamieniem, połączonych z przęsłami ze sztachet olchowych.
Kosze gabionowe wypełnione kamieniem to elementy wykorzystywane do budowy różnego rodzaju ogrodzeń, budynków gospodarczych oraz innych elementów ogrodu.
Niepowtarzalne połączenie plecionych prętów stalowych i kamienia, na tle których zielony ogród lub po prostu trawnik wygląda niezwykle oryginalnie i nowocześnie.

Zapraszamy do obejrzenia naszych realizacji.

Gabiony sa niezwykle trwałym materiałem do budowy architektury zewnętrznej. Są to kosze wykonane ze drutu plecionego ocynkowanego ogniowo.
Mur czy słupek z koszy gabionowych wypełnionych kamieniem jest wykonany w taki sposób, że zapobiega odkształceniom i utrzymuje drut w odpowiednim kształcie, brak korozji w miejscu połączenia. Dodatkowo jest możliwość malowania proszkowego koszy.
Montaż gabionu odbywa się poprzez osadzenie słupów z profili stalowych na odpowiedniej głębokości w ziemi, które stanowią stabilizację całego ogrodzenia, następnie wylewka betonowa aby przygotować odpowiednią płaszczyznę dla koszy gabionowych, następnie montaż kosza gabionowego na przygotowanym podłożu. Następuje wypełnienie gabionu wybranym kamieniem - granit, otoczaki itp. - oferujemy pomoc w zakupie i transporcie kamienia.

Nasza firma zapewnia kompleksowe doradztwo i montaż ogrodzeń z koszy gabionowych.
Do każdego zapytania podchodzimy indywidualnie i wykonujemy bezpłatną wycenę.

Przykładowe realizacje

DRANPOL
Tadeusz Polanowski
Majdan Nowy 17a k/Biłgoraja
23-414 Majdan Stary
tel./fax 84 685 12 87
tel. kom. 880 446 595 e-mail: poczta@dranpol.com.pl